Yurt Haber Gazetesi

YurtHaber_24042017_S3_T3500

Kurulduğu 2005 yılından beri ahşap sektöründe faaliyet gösteren Novawood, bahar aylarında evlerini yenilemek isteyenlere özel alternatifler sunuyor. En iyi malzemeyi üretirken doğallığın dışına çıkmayan ve doğadan ilham alan marka, birbirinden dekoratif parke seçenekleri ile şıklığın, estetiğin ve dayanıklılığın birleştiği mekanlar yaratıyor.

Yenilikçi ürünleriyle dikkat çeken Novawood, dekorasyonda doğal bir şıklık arayanlar için parke koleksiyonlarını sunuyor.
Yaz aylarının yaklaşmasıyla birlikte evlerdeki tadilatlar ve dekorasyon çalışmaları da hızını artırıyor. Evlerinde doğal ve sağlıklı bir ürün olan ahşabı kullanmak isteyenler ise her tarz için farklı alternatiflere sahip olan parke seçeneklerini değerlendiriyor. Uyum ve estetik konusunda doğadan ilham alan Novawood, geniş seçeneğe sahip parke koleksiyonuyla evlere farklı bir hava katıyor.

Doğanın sıcaklık veren izleri zeminle buluşuyor

Novawood, ahşabın kendine has doğal güzelliğini ve geleneksel yapısını günümüz trendlerine uygun koleksiyonlara dönüştürüyor. Markanın parke koleksiyonu; yatak odasından salona, mutfaktan çocuk odasına kadar evin her alanında güvenle kullanılabiliyor. Novawood, sağlamlık ve dayanıklılık ilkesi ile doğal ahşap görünümünü ve konforunu yaşatırken, zengin renk ve desenleri ile her stile uygun alternatifler sunuyor. Yerden ısıtma sistemine uygun olan parke koleksiyonları, aşınmaya ve sert koşullara dayanıklı özellikleriyle kullanım kolaylığı sağlıyor.

Kaynak: Yurt Haber Gazetesi

Ka

Add Comment

Your email address will not be published. Required fields are marked *

Phone: +90 216 545 66 82
Fax: +90 216 325 96 63
Merkez: Küçükkcamlıca Mah. Bulgurlu Cad. No: 32 34696 Üskudar-İstanbul / Türkiye Fabrika: Gerede Organize Sanayi Bölgesi No: 101-2 Gerede-Bolu / Türkiye