Novawood Ekip | novawood.com

novawood ekip

necati şaşmaz

Necati Şaşmaz

Yönetim Kurulu Başkanı

GÖKSEL YILDIZ -GENEL MÜDÜR

Göksel Yıldız

Genel Müdür

goksel.yildiz@novawood.com

ZAFER DEMİR-GENEL MÜDÜR YARDIMCISI

Zafer Demir

Genel Müdür Yardımcısı

zafer.demir@novawood.com

sadık aslanoğlu

Sadık Aslanoğlu

Yurt Dışı Satış Sorumlusu

sadik.aslanoglu@novawood.com

MUHAMMET ALİ GÜNEY-EXPORT SALES-ınd.Engineer Of Forestry

Muhammet Ali Güney

Yurt Dışı Satış Sorumlusu

ali.guney@novawood.com

AHMET ÖZMEN-SATIŞ VE PAZARLAMA MÜDÜRÜ

Ahmet özmen

Satış Pazarlama Müdürü

ahmet.ozmen@novawood.com

Asım Arslanalp

Asım Arslanalp

Satış Sorumlusu – Orman Endüstri Mühendisi

asım.arslanalp@novawood.com

HAYRULLAH ŞENER-İST.ANADOLU YAKASI SATIŞ SORUMLUSU

Hayrullah Şener

İstanbul Anadolu Yakası Satış Sorumlusu

hayrullah.sener@novawood.com

CENK TÜRKELİ-İÇ ANADOLU SATIŞ SORUMLUSU

Cenk Türkeli

İç Anadolu Satış Sorumlusu

cenk.turkeli@novawood.com

KENAN SÜHA BAYRAM -AKDENİZ BÖLGESİ SATIŞ SORUMLUSU

Kenan Süha Bayram

Satış Temsilcisi – Akdeniz Bölgesi

kenan.bayram@novawood.com

MUSTAFA İLHAN-İZMİR SATIŞ SORUMLUSU

Mustafa İlhan

İzmir Satış Sorumlusu

mustafa.ilhan@novawood.com

zuhal şerbetci

Zuhal Şerbetçi

Satınalma ve Lojistik

zuhal.serbetci@novawood.com

ZEYNEP UFUK-SATIN ALMA VE LOJİSTİK

Zeynep Ufuk

Satınalma ve Lojistik

zeynep.ufuk@novawood.com

BARAN OFLAZ-MALİ İŞLER MÜDÜRÜ

Baran Oflaz

Mali İşler Müdürü

baran.oflaz@novawood.com

YUNUS EMRE DALÇIK-FİNANS

Emre Dalçık

Finans

emre.dalcik@novawood.com

PINAR ŞEN-KURUMSAL İLETİŞİM

Pınar Şen

Kurumsal İletişim

pinar.sen@novawood.com

İLHAN ÇÖL-FABRİKA MÜDÜRÜ

İlhan Çöl

Fabrika Müdürü

ilhan.col@novawood.com

MUSTAFA ALKAN-ÜRETİM ŞEFİ

Mustafa Alkan

Üretim Şefi

mustafa.alkan@novawood.com

MUSTAFA YAVUZ ERGUVAN-MUHASEBE SORUMLUSU

Mustafa Yavuz Ergüven

Muhasebe

mustafa.erguvan@novawood.com

MİNE YILDIZ-İNSAN KAYNAKLARI

Mine Yıldız

İnsan Kaynakları

mine.yildiz@novawood.com

TEVFİK GÜLDEMİR-SEVKİYAT SORUMLUSU

Tevfik Güldemir

Sevkiyat Sorumlusu

tevfik.guldemir@novawood.com

Phone: +90 216 545 66 82
Fax: +90 216 325 96 63
Merkez: Küçükkcamlıca Mah. Bulgurlu Cad. No: 32 34696 Üskudar-İstanbul / Türkiye Fabrika: Gerede Organize Sanayi Bölgesi No: 101-2 Gerede-Bolu / Türkiye