Elle Decoratıon

Ahşabın doğallığı şıklıkla buluşuyor

Yaz aylarında evlerini yenilemek isteyenlere Novawood

ElleDecoration_01042017_S106_T15000

Kurulduğu 2005 yılından beri ahşap sektöründe faaliyet gösteren Novawood, bahar aylarında evlerini yenilemek isteyenlere özel alternatifler sunuyor. En iyi malzemeyi üretirken doğallığın dışına çıkmayan ve doğadan ilham alan marka, birbirinden dekoratif parke seçenekleri ile şıklığın, estetiğin ve dayanıklılığın birleştiği mekanlar yaratıyor. Ahşabın natürel güzelliğini çok farklı tasarım seçenekleri ile sunan Novawood’da her stile uygun ürün alternatifi mevcut. 

Yaz aylarının yaklaşmasıyla birlikte evlerdeki tadilatlar ve dekorasyon çalışmaları da hızını artırıyor. Evlerinde doğal ve sağlıklı bir ürün olan ahşabı kullanmak isteyenler ise her tarz için farklı alternatiflere sahip olan parke seçeneklerini değerlendiriyor. Doğanın bize sunduğu en güzel hediye olan ahşabı, soluk alıp veren yaşam alanlarına dönüştürmek hedefiyle yola çıkan Novawood, her tarza uygun seçenekleriyle evlerini yenilemek isteyenlere alternatifler sunuyor.

Novawood, ürün yelpazesini sektörün ihtiyaç ve taleplerine uygun olarak, sürekli yenileyerek ve geliştirerek, yaşam alanları için en doğal, sağlıklı ve şık parke ürünlerini koleksiyonunda buluşturuyor. Parke koleksiyonu; yatak odasından salona, mutfaktan bahçeye kadar evin her alanında güvenle kullanılabiliyor. Novawood, sağlamlık ve dayanıklılık ilkesi ile doğal ahşap görünümünü ve konforunu yaşatırken, zengin renk ve desenleri ile her stile uygun alternatifler sunuyor.

Yaşam alanlarında doğallık, estetik ve lüksü arayanların ilk seçeneği

Uyum ve estetik konusunda doğadan ilham alan marka; Masif, Lamine ve Elegant Parke çeşitleriyle evlere farklı bir hava katıyor. Ahşabın kendine has doğal güzelliğini ve geleneksel yapısını günümüz trendlerine uygun koleksiyonlara dönüştürüyor. Klasikten vazgeçmeyenlerin tercihi Meşe Masif Parke çeşitleri, birçok farklı renk ve yüzey işlemleri ile öne çıkıyor. Elegant parke koleksiyonu ise geometrik şekillerinin yanı sıra kendine has yüzey bitişleri ve renk alternatifleri ile yaşam alanlarını farklı bir tasarım anlayışı ile dönüştürmek için birebir.

Türkiye’nin tek masif ahşap Ar-Ge laboratuvarına sahip olan Novawood, her zaman öncü olmayı gerektiren kurum kültürü ile sektörünün lider şirketi olarak öne çıkıyor.

 Novawood Hakkında

Doğadan aldığı ilhamı ürünlerine yansıtan Novawood, 2005 yılında kuruldu. Yıllık 600 bin m2 üretim kapasitesine sahip olan Novawood, teknolojik altyapısı, ürün yelpazesinin genişliği ve yüksek ürün kalitesiyle sektörünün öncü firmalarından biri olarak öne çıkıyor. Dünyanın sahip olduğu mevcut orman zenginliğini, sürdürülebilir çözümlerle korumaya özen göstererek özenle seçilmiş kaliteli hammadde ile uzun ömürlü ürünler üretiyor. Thermowood termal modifikasyon teknolojisinin Türkiye’deki ilk temsilcisi olan Novawood, canlı ve yaşayan malzemeler olarak gördüğü ağaç ürünleri ve ahşap malzemeyi, ürünün estetik ve doğallığını bozmadan güçlendirmek için çalışıyor. Novawood, ürün yelpazesini sektörün ihtiyaç ve taleplerine uygun olarak, kaliteden ödün vermeden, sürekli olarak yeniliyor ve geliştiriyor. Üretim sürecinin her safhasını yaşama daha fazla değer katacak yenilikçi yaklaşımlarla yönlendiriyor. Müşteri memnuniyetini ve kaliteyi marka değeri yapan Novawood, mimari projelere ve müşteri taleplerine uygun özel ürünler üretimi de yapıyor.

 

Add Comment

Your email address will not be published. Required fields are marked *

Phone: +90 216 545 66 82
Fax: +90 216 325 96 63
Merkez: Küçükkcamlıca Mah. Bulgurlu Cad. No: 32 34696 Üskudar-İstanbul / Türkiye Fabrika: Gerede Organize Sanayi Bölgesi No: 101-2 Gerede-Bolu / Türkiye